Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Víkend plný turnajov – U6, U7, U8, U9, U10 v znamení strieborných výsledkov – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Víkend plný turnajov – U6, U7, U8, U9, U10 v znamení strieborných výsledkov

Cez víkend sa naše mužstvá zúčastnili mnoho kvalitných turnajov v Gansensdorfe, Frauenkirchene a Borskom Mikuláši. Mužstvá U6 a U7 hrali vo Frauenkirchene a obsadili 1. a 2. miesto, v Hollabrune 16. miesto v Gansensdorfe 2. a 2. miesto a v Borskom Mikuláši tiež 2. miesto. Najkvalitnejší bol turnaj v Hollabrune, kde si zmeralo sily 24 mužstiev, ako Rapid Viedeň, Austria Viedeň, Sparta Praha,Sturm Graz a ďalšie tímy, naši skončili na 16. mieste. Vo Frauenkirchene skončili na 2. mieste naše deti z U6 a zahrali veľmi dobre a ukázali aj peknú kombinačnú hru. Suverénne si počínali deti z U7, vyhrali bez straty bodu a dostali len jeden gól a dali 15 golov a v Gnsersdorfe skončili na 2. mieste. Naša U9 a U10 sa predstavili na turnajoch v Borskom Mikuláši a Gansersdorfe, vybojovali zhodne finále ale vždy odišli z finále porazení  – Wiener Linien 1:3 a Skalica 0:0 ( 11 – ky, 2:1) a najmä v Borskom Mikuláši bol veľmi dobre organizovaný turnaj a aj kvalitný. Celkovo bola hra veľmi dobrá a máme teda v budúcej sezóne na čo nadviazať.

Autor: Jan Kubovič

One thought on “Víkend plný turnajov – U6, U7, U8, U9, U10 v znamení strieborných výsledkov

 • 22. júla 2014 at 15:44
  Permalink

  Hallo Herr Kubovic!

  Haben Sie auch dieses Jahr eine Fussballwoche in Breclav geplant? Matthias würde gerne wieder mittrainieren, falls Sie es ihm erlauben.
  Ihre Homepage finde ich ganz toll, speziell was die Berichte betrifft.

  Vielen dank und liebe Grüsse
  Thomas

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *