Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Aj tak sme stále frajeri – Baumit Cup 2014 – 1.SK Slávia Praha, 2. ČSFA Malacky, 3. AC Sparta Praha, 4. NK Lokomotiv Záhreb… – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Aj tak sme stále frajeri – Baumit Cup 2014 – 1.SK Slávia Praha, 2. ČSFA Malacky, 3. AC Sparta Praha, 4. NK Lokomotiv Záhreb…

Baumit Cup 2014 v Malackách bol krásnym vyvrcholením celej futbalovej sezóny a zároveň veľkým sviatkom mládežníckeho futbalu na Slovensku a zišla sa na ňom špička mužstiev z 5 krajín Európy – celkom 28 mužstiev. Turnaj slávnostne otvoril primátor Malaciek p. Jozef Ondrejka. Naše deti ČSFA s Baumitom na prsiach, boli ako skupina Elán spieva – „ozajstní frajeri“, ked sa prebojovali až do finále a tam po remíze 0:0, podľahli až na 11-ky našim kamarátom – výbornej a úspešnej Slávii Praha 4:3. Krásny úspech celého mužstva  a trénerov, po sezóne ked sa chlapci vyrovnali s odchodom 3 výborných hráčov základnej zostavy a prišli 4  nováčikovia a tréneri Palka a Danihel ich zapracovali do mužstva. Na treťom mieste skončili tradične výborne hrajúci naši priatelia  zo Sparty Praha pred mužstvom Lokomotiv Záhreb  –  krásny futbal. Naše mužstvo U8 skončilo na 26. mieste, ked sa statočne pasovalo so staršími súpermi. Mužstvá ako Slávia Praha, Sparta Praha, Lokomotiv Záhreb,Rijeka, Admira Viedeň, Lučko Záhreb, Szombathely, Sopron, Brno, Trenčín,Inter, Gyorujfallu a ďalšie, predvádzali výborný futbal, po technickej stránke ako aj pohybovej a bolo sa na čo pozerať, turnaj splnil kritéria najvyššej kvality a sme radi že sme sa dostali medzi tieto mužstvá až do finále. Veľké poďakovanie patrí spoločnosti Baumit, nášmu generálnemu sponzorovi – generálny riaditeľ p. Luboš Fussek bol aj osobne na turnaji povzbudit naše deti a p. Hudec, p. Lachká, p. Lachký z Bumitu odovzdali ceny najlepším mužstvám a hráčom. Ďakujeme aj ostatným sponzorom, mažoretkám  – Ela, rodičom a trénerom ČSFA a samozrejme všetkým mužstvám za účasť na Baumit Cupe 2014 a tešíme sa na ďalší  – Baumit Cup 2015.

Reprezentovali: A + B – Sinischa Kubovič, Dano Danihel, Teo Palka, Samuel Záhumenský, Jakub Šauša, Adam Krajčír, Peter Mareček, Maroš Husár, Lukáš Mareček, Adam Šauša, Alex Klimčík, Artur Haba, Nikolas Salay, Robert Pavlíček, Šimon Dujnič, Ivanka Kozárová, Adam Kozár, Adam Geleta, Sebastián Nízky, Radoslav Masár, Kristián Nízky, Kristián Maďarič, Adam Bobovnický,

Tréneri: Teo Palka, Marek Danihel, Ivan Haba, Tomáš Švec, Martin Ufrla,

Poradie:

1. SK Slávia Praha

2 . ČSFA Malacky

3. AC Sparta Praha

4. NK Lokomotiv Záhreb

5. Gyorujfallu SE

6. FC Zbrojovka Brno

7. NHK Rijeka

8. AS Trenčín

9. Domino Bratislava

10. FK Admira Viedeň

11. SC Sopron

12. TJ Valašské Meziríči

13. Lurko Szombathely

14. FK Spartak Trnava

15. FC Nitra

16. FC Veszprem

17. FK Inter Bratislava

18. SK Slávia Praha „B“

19. FC Petržalka

20. MFK Skalica

21. NK Lučko Záhreb

22. Slovan Duslo Šala

23. FKM Karlová Ves

24. FK Púchov

25. ŠK Nová Dedinka

26. ČSFA Malacky „B“

27. FK Rača

28. SFM Senec

Najlepší hráč turnaja: Daniel Danihel – ČSFA

Najlepší branár turnaja: David Tomas – SK Slávia Praha

Najlepší strelec turnaja: Patrik Čenaj – HNK Rijeka – 13 gólov

All Star Team: Markus Bachmeier – Admira Viedeň, Lukáš Váňa  – Sparta Praha, Sinischa Kubovič – ČSFA, Matyáš Mervard – Slávia Praha, Teo Palka – ČSFA, Jakov Bago – Lokomotiv Záhreb

Najlepší hráči mužstiev: Daniel Toula, Jakub Šauša, Martin Zentrich, Ignacije Darojkovič, Grutto Bence, Rostislav Veselý, Nia Stašič, Lukáš Mikulaj, Dominik Lendel, Edin Alihodžič, Jano Zeteň,Lukáš Korístka, Auer Arun, Dominik Sklenár, Samuel Hodúr, Zolán Szitasi, Marián Horváth, Kryštof Vondráček, Martin Richtárik, Michal Antálek, Damian Vlašič, Roxy Kolárová, Juraj Mesároš, Miloš Kvaša, Marek Mikšík, Artur Haba, Samuel Vaňo, Peter Rott,

Generálny sponzor turnaja- Baumit spol s.r.o.

Oficiálni sponzori turnaja- Raiifesen bank – pobočka Malacky

Green Station Malacky

OVB Robert Záhumenský

Bau Logistik s.r.o.

Mesto Malacky

Sponzori turnaja – Berto s.r.o.

Pekáreň Macek Malacky

Kaderníctvo Renata Danihelová

Združenie rodičov ČSFA

L – Trans

Scholl Kovo Halla

Coop Jednota Senica

Lotte Nápoje

Poďakovanie: rodičom a trénerom ČSFA za pomoc pri príprave a organizácii turnaja Baumit Cup 2014.


Autor: Jan Kubovič

2 thoughts on “Aj tak sme stále frajeri – Baumit Cup 2014 – 1.SK Slávia Praha, 2. ČSFA Malacky, 3. AC Sparta Praha, 4. NK Lokomotiv Záhreb…

 • 22. júna 2014 at 12:05
  Permalink

  Jano Kubovič s celým tímom ČSFA opäť presvedčili, že v Malackách sa dá zrealizovať významné športové podujatie s účasťou cca 400 detí-športovcov s medzinárodnou účasťou. Ďakujem za pozvanie, super atmosféru a skvelé futbalové zápasy. Klobúk dolu pred všetkými trénermi, organizátormi a samozrejme aj dievčatami v bufete :-). Držím palce do ďalších turnajov a zápasov.

  Jožo Halcin

  Reply
 • 24. júna 2014 at 21:29
  Permalink

  Srdečne blahoželám celému kolektívu ČSFA k super umiestneniu na turnaji, ste naozaj frajeri, bravó …ste skvelí, držím palce a fandím …

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *