Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Superliga U9 v Trnave a Kittse U10 – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Superliga U9 v Trnave a Kittse U10

Mužstvo U9 sa dočkalo ďalšieho zaujímavého turnaja. Tak ako každé zúčastnené mužstvo, aj my sme museli postaviť na tento typ turnaja dva tímy. Tím A – naša základná zostava –  hrala dobrý, celkom pekný futbal, aj keď niekedy bolo treba hráčov vyburcovať k poriadnym výkonom poriadnym krikom. Tím B – náhradníci plus mladší hráči U8 – hrali neporovnateľne iný futbal a neporovnateľné boli aj ich výsledky. Silné a skúsené mužstvá ako Slovan Bratislava, Spartak  Trnava a Futbalová akadémia Petržalka im nedali absolútne žiadnu šancu. Neostáva nič iné, len makať, makať a zas makať. Na druhej strane nás teší aspoň to, že tím A im bol vyrovnaným súperom a futbal si miestami naozaj vychutnávali. Je na škodu veci že nie všetci z U9 sa tekéhoto merania síl nezúčastnili, teraz bola opäť možnosť sa pomerit s najlepšími.

S Petržalkou:

Tím A: prehra 2:3, po výmene strán výhra 8:0

Tím B: remíza 1:1, po výmene strán prehra 0:4

So Slovanom:

Tím A: prehra 0:2, po výmene strán prehra  5:6

Tím B: prehra 0:9*, po výmene prehra 0:10*

S Trnavou:

Tím A: výhra 6:4, po výmene strán prehra 3:4

Tím B: prehra 0:10*, po výmene strán prehra 0:12*

*výsledky možno nie  sú presné, nakoľko tie inkasované góly sa veľmi ťažko rátali

 

Naši úspešní strelci:

Lukáš (3 góly), Timur (1 gól), Artur (6 gólov), Adam (6 gólov), Philip (8 gólov), Ivanka (1 gól)

 

Turnaj U10 a naše U9:

Po domácom veľkom turnaji si U9 odskočila zahrať do veterného Kittsee s dvoma rakúskymi mužstvami U10. Účasť našich hráčov bola veľká, lavička plná, a tak sme si mohli dovoliť striedať celú päťku. Slovo „striedame“ tento raz vykrikovali NAŠI tréneri. Základná zostava hrala tradične celkom dobre, až v poslednom zápase chýbala väčšia tímovosť a prihrávky.  Striedajúcich hráčov treba pochváliť, bolo vidno, ako po každom zápase napredujú. V poslednom zápase si dokonca vypracovali šance aj na gól a úspešne ju využili. Aj ked súperi boli starší , naši rozhodne nezaostávali.

Zápas s Kittsee/Pama (zmiešané rakúske mužstvo)

1. polčas vyhrali sme 3:0

2. polčas vyhrali sme 3:1

Dodatočný zápas vyhrali sme 1:0

Zápas s Parndorf/Neudorf (zmiešané rakúske mužstvo)

1. polčas prehrali sme 0:2

2. polčas prehrali sme opäť 0:2

 

Autor: Andrea Kozárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *