Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Brno – U9 + U11 – na umelej tráve – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Brno – U9 + U11 – na umelej tráve

Na turnaji v Brne v nafukovacej hale s umelou trávou, naša U9-ina valcovala jedno mužstvo za druhým. Základná zostava tu výrazne vynikla rýchlosťou, hrou jednotlivca i hrou tímu. Predviedli krásny pohodičkový futbal s množstvom pekných akcií. Pre „striedačku“ to až také ľahké nebolo, no pozitívne je, že viac-menej dokázali udržať skóre. Nuda v Brne skončila na poslednom zápase, keď sa konečne ukázal trochu zdatnejší súper – deťom konečne vystúpil pot a rodičom adrenalín.

S Kroměřížom – výhra 6:3 – šlo to tak ľahko.

S Bystrcom – výhra 4:1 – prvá polovica  bezgólová, potom sme konečne prelomili obranu a už sa to sypalo.

S Hodonínom – výhra 10:1 – päťkrát dostali rovnaký gól (Ivanka nahráva na Arturovu šťastnú kopačku).

S Obřanmi – výhra 7:3 – niektorí hráči ani nechceli ísť hrať, mali strach.

S Kuřimom – prehrávali sme 0:2, keď sme vymenili brankára a konečne strelili gól. Ukázalo sa, že Lukáš veľmi chýbal v hre. a neustále sme sa snažili dobiehať súpera. Za stavu 3:3 sme dosť dlho tlačili na súperovu bránu, ale úspešná koncovka neprichádzala. Zato sa podarilo im dať štvrtý gól nám. Vyzeralo to tak, že skončíme nakoniec prehrou. Ale doslova päť sekúnd pred koncom to vyrovnala Ivanka padáčikom, ktorý padol na to správne miesto. Takže remíza 4:4.

Skórovali:

Artur (15 gólov), Adam (6 gólov), Lukáš (4 góly), Ivanka (2 góly), Patrik (1 gól), Samo (1 gól), Mirko (1 gól), Filip (1 gól)

Naša U11 až taká úspešná nebola, aj ked treba povedať že herne sme boli spokojný až na výpadok v 3 zápase. Predvádzali sme futbal technický futbal a vyskúšali sme si mnoho akcií čo trénujeme v tréningu.Najlepšie sa nám vydaril záver, ked sme predviedli niekoľko pekných akcií, žial chýbal nám tentokrát „strelec“.

Reprezentovali: Danko, Miško, Maťko, Adami, Bobo, Majko, Matej,

Autor: Andrea Kozárova, Peter Pristach, Jan Kubovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *