Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Výsledky našich detí na turnajoch, miniligách, minirepublike a náš turnaj v Malackách – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Výsledky našich detí na turnajoch, miniligách, minirepublike a náš turnaj v Malackách

September sme ukončili našim mega turnajom za účasti 20 mužstiev 4 krajín. Úspešnejšia bola mladšia prípravka, ktorá skončila na 4 mieste. Starší chlapci nepostúpili zo skupiny aj keď hrali velmi dobrý zápas so Sigmou Olomouc a Gyorujfallu ale na postup to nestačilo a skončili na 12. mieste. Taktiž v minirepublike sa darí viac mladším, čo výsledkom je výhra v Prahe na Bohemianse Praha. Starší v Olomouci nepresvedčili a zaslúžene vezú iba 3 body za výhru s Brnom. Naopak na minilige U6 a U8 v Česku a Rakúsku sa chlapcom darí a po 2. mieste a 3. mieste by radi pridali aj prvenstvo. Veríme že forma hlavne starších chlapcov pôjde hore a pripíšu si aj lepšie výsledky.

Autor: Jan Kubovič