Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
ČSFA turnaje v hale Malina v Malackách, naše deti obsadili 1. miesto, 2. miesto, 4. miesto, 5. miesto, – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

ČSFA turnaje v hale Malina v Malackách, naše deti obsadili 1. miesto, 2. miesto, 4. miesto, 5. miesto,

Posledné adventné víkendy sme poriadali 4 ČSFA turnaje v hale Malina. Zúčastnilo sa na ňom 26 mužstiev, napríklad AS Trenčin, SV Essling, FK Senica, MSK Breclav, Inter Bratislava, Petržalka Akadémia a ďalšie výborné mužstvá v kategóriach U7, U8, U9, U10. Naše deti obsadili 1. miesto, 2, 4, 5, miesto. Deti na záver roka ukázali že dokážu pri poctivom a kvalitnom tréningu, konkurovať kvalitným mužstvá. Dúfame že im forma vydrží aj v novom roku 2020.

 

Autor: Jan Kubovič