Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
ČSFA vyhrala medzinárodný turnaj prípraviek v Brne – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

ČSFA vyhrala medzinárodný turnaj prípraviek v Brne

Medzinárodného turnaja prípraviek, ktorý sa konal 26. februára 2011 v Brne, sa zúčastnilo 6 družstiev. Štyri domáce (FC Zbrojovka Brno A a B, FC Svratka a SK Líšeň) a dve zahraničné (v tomto prípade naše) družstvá ČSFA Malacky A a B. Turnaj sa hral v prekrásnej nafukovacej hale.

Zverenci ČSFA doslova prevalcovali súperov, čo bolo zrejmé aj z počtu celkom strelených gólov, ktorých bolo celkom 51 gólov!!! Presadzovali sa hlavne strelecky, ale aj v ostatných činnostiach. Naše deti predviedli super výkon.

Výsledky:

  1. ČSFA Malacky „B“
  2. SK Líšeň
  3. ČSFA Malacky „A“
  4. FC Zbrojovka Brno „A“
  5. FC Zbrojovka Brno „B“
  6. FC Svratka

Najlepšími strelcami turnaja sa stali:

  1. Sinischa Kubovič – 16 gólov – ČSFA Malacky
  2. Martin Žáček – 11 gólov – ČSFA Malacky
  3. Halcin Jozef – 10 gólov – ČSFA Malacky
  4. Kadeřábek Krištof – 10 gólov – SK Líšeň

V rámci dvoch družstiev ČSFA A a B svoju hru predstavili divákom hráči Kríko Tomáš, Danihelová Danica, Kubovič Sinischa, Žáček Martin, Halcin Jozef, Vrabček David, Klimčík Alex, Danihel Danko, Pálka Teo, Rozbora Mojmír, Dudek Tomáš a Pavlíček Róbert.
Vedúcim výpravy bol prezident ČSFA pán Ján Kubovič a naše družstvá cennými radami viedli tréneri Vladimír Žáček a Marek Danihel.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *