Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
ČSFA sa zaradila k svetovej špičke – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

ČSFA sa zaradila k svetovej špičke

Česko-Slovenská futbalová akadémia zaradila do tréningového procesu atletické tréningy. Ich zaradením sa ČSFA priblížila v tréningovom procese k takým futbalovým gigantom v Európe akými sú FC Bayern Mníchov, SK Rapid Viedeň, FC Barcelona, Lazio Rím, Ajax Amstredam, ktoré v mládežníckom futbale atletické tréningy využívajú.

O kvalite a odbornosti atletických tréningov ČSFA svedčí angažovanie odborníka na atletiku najvyššieho rangu Mgr. Petra Filipa, ktorý dosiahol v atletike mnoho úspechov a patrí v danej oblasti k absolútnej špičke na Slovensku aj ako tréner.

Chlapci boli výborní, musím ich pochváliť je v nich obrovský potenciál, som príjemne prekvapený,“ –  povedal tréner atletiky Peter Filip.

Práve toto nám ešte chýbalo – atletické tréningy. Videl som to v Ajaxe Amsterdam aj v Barcelone. Tlačil som na to aby sa to podarilo aj u nás (v ČSFA), preto sme pána Filipa angažovali“ –  povedal  Ján Kubovič, prezident ČSFA.

csfa-atleticky-trening.jpgcsfa-atleticky-trening-peter-filip.jpgcsfa-atleticky-trening-peter-filip-1.jpgcsfa-atleticky-trening1.jpgcsfa-atleticky-trening2.jpgcsfa-atleticky-trening3.jpgcsfa-atleticky-trening4.jpg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *