Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Turnaj U8 v rakúskom Hollabrunne – 3. miesto – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Turnaj U8 v rakúskom Hollabrunne – 3. miesto

Dňa 6.1.2012 sme sa zúčastnili turnaja, ktorý zorganizoval SV – Langenzersdorf v Hollabrunne (Rakúsko).

Po dlhej a únavnej ceste do Hollabrunnu a troch týždňoch oddychu sme na prvý zápas nastúpili s chuťou, ale už po dvoch minutách sme prehrávali už 2:0 s Rapidom Wien. Za celý zápas sme sa nevedeli nájsť na ihrisku a ani raz nevystrelili na bránu. Takže sme nakoniec prehrali 5:0. Po dohovore v kabíne sme sa zmobilizovali a druhý zápas s Langenzersdorfom vyhrali 8:0, čím sme si urobili chuť do ďalších zápasov. Tretí zápas proti CRO Vienna sme podali najlepší výkon na turnaji vyhrali ho 1:0. Posledný zápas v skupine sme odohrali s mužstvom Aspernu kde sme 2 krát v zápase prehrávali a nakoniec sa nám podarilo uhrať remízu 2:2. Skončili sme v skupine na druhom mieste za Rapidom Wien a to nám zabezpečovalo posledný súboj o tretie miesto, proti mužstvu Leobendorfu, v ktorom sme nenechali nič na náhodu a vyhrali  ho 2:0. Vo finále sa stretli mužstvá Rapid Wien a Schwechatu, ktorý vyhral Rapid Wien.

Je ťažko chlapcom niečo vytknúť, keď dlhšie netrénovali, ale aj napriek tomu sme videli čo bude pre nás dôležité zapojiť a rozvíjať v prvých tréningoch, ktoré začíname od 12.1. 2012 (vo štvrtok 16:30 hod) v telocvični u vojakov.

Tento turnaj bol pre chlapcov zbieraním nových skúseností a porovnaním si svojich dovedností so svojimi rovesníkmi z Rakúska.  Vďaka takýmto turnajom sa naši chlapci budú aj naďalej zlepšovať a vyrastať v lepších futbalistov.

Turnaja sa zúčastnili:

Skupina 1: Mistlelbach, Korneuburg, Enzersdorf, Leobendorf, Schwechat.

Skupina 2: SK Rapid Wien, ČSFA Malacky, CRO Vienna, Aspern, SV Langenzerdorf.

Hracia doba: 10 min.

Hrací systém: 4+1

Za ČSFA nastúpili:

Sinischa Kubovič, Samuel Kubinec, Adrián Puškáč, Martin Žáček, Danko Danihel, Danica Danihelová, Nicolas Haramia a Jozef Halcin.

Naše skóre za celý turnaj: 13:7

Góly:

Kubovič – 5

Halcin – 3

Danihel – 3

Žáček – 2

Tréneri:

Ján Kubovič, Marek Danihel, Vladimír Žáček

Vedúca mužstva:

Bohunka Žáčková

FAN klub:

rod. Halcinova, p.Kubincová, p. Kubovič st., p. Lukešová,  p. Puškáč., p. Haramiová, p. Kučera, p. Halahija so synom Nathanom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *