Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
6. miesto kategórie U11 v rakúskom Holabrunne – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

6. miesto kategórie U11 v rakúskom Holabrunne

Naši hráči ČSFA kategórie U11 obsadili na turnaji v rakúskom Holabrunne 6 miesto. Turnaj bol náročný a naši zverenci absolútne vyhoreli v koncovke a v útočnej fáze mali taktiež slabé miesto. Toto túto kategóriu trápi už dlhší čas. Je teraz na nových tréneroch aby si s tým poradili. Chlapci dobre bránili, ale v útoku boli „neškodní“. Škoda, súperi boli koľkokrát nad naše sily.

Takéto zápasy naši hráči potrebujú.

Výsledky:

Sportklub -0:0, Wienberg – O:1, Inter ASC – 0:0, Aspern – 0:2, Admira – 0:4, Langersersdorf – 2:2,

Góly:

Zachar – 1

Radič – 1

Prihrávky:

Rusnák – 1

Vincek – 1

ČSFA reprezentovali:

Nicol Chlepková, Lukáš Spusta, Samko Vincek, Ondrej Zachar, Tomáš Radič, Adam Petráš a Erik Rusnák.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *