Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Halový futbalový turnaj žiakov-ročník 2004/2005 U8 – Hrnčiarovce – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Halový futbalový turnaj žiakov-ročník 2004/2005 U8 – Hrnčiarovce

Spartak Trnava v nedeľu 22.januára, v obci Hrnčiarovce, poriadal futbalový halový turnaj ročníkov 2004/2005.  Zápasy prebiehali v dvoch skupinách. Hralo sa 15 minút, so šiestimi hráčmi na ihrisku (5+1), systémom každý s každým v skupine a potom podľa poradia v skupine o konečné umiestnenie.

Turnaj začínali naši chlapci proti futbalovému klubu ŠK SFM Senec, proti ktorým sme odohrali opäť vyrovnaný zápas aj keď nutno povedať, že naši chlapci na nás pôsobili akoby hrali na 60%. V posledných sekundách sme dostali gól a prehrali ho 1:0. Druhý zápas sme odohrali proti FK Šamorín a počas prvých 5 minút sme prehrávali 2:0, vďaka dvom náhodným gólom. Prehodili sme útok s obranou a chlapci viacej zabrali a konečne ožili. Hneď na to sa nám podarilo vyrovnať a pár minút dokonca sme mali smolu a nastrelili tyčku a brvno, ale vyrovnať sa nám už nepodarilo. Posledný zápas v skupine sme odohrali so Spartakom Trnava – bieli, kde sme trištvrte zápasu zápasu boli lepší, ale o výsledku rozhodli nakoniec posledné minúty, nepremenené šance a zlé bránenie pri konci zápasu. Nakoniec sme teda znovu prehrali o jeden gól 1:2. V skupine sme skončili na 4.mieste a neostávalo nám nič iné ako odohrať posledný zápas o konečné 7.miesto proti Spartaku Trnava – červení. Keď to nejde, tak to nejde a teda i v tom zápase sme neuspeli.V riadnom hracom čase skončil zápas 2:2 a muselo sa rozhodnúť z pokutových kopov, v ktorých mali viac šťastia futbalisti Spartaku Trnava.

Počas celého turnaja sme si nevedeli poriadne prihrať, na ihrisku nám chýbal pohyb, dôraz v osobných súbojoch i zakončení. Dúfame, že tento turnaj bol pre chlapcov dostatočným poučením do budúcna a 12.2.2012 na turnaji v Hrnčiarovciach ukážu svoje silné stránky a nenechajú nič na náhodu.

Zúčastnené mužstvá:

A – skupina:                                                                                        B – skupina :

1. miesto: FK Šamorín                                                                   1. miesto : MFK Skalica

2.miesto: ŠK SFM Senec                                                               2.miesto : AFC Nové Mesto

3.miesto : FC Spartak Trnava bieli                                                 3. miesto : AS Trenčín

4. miesto: ČSFA Malacky                                                              4. miesto : FC Spartak Trnava červení

Konečné poradie: 1. miesto MFK Skalica, 2.miesto FK Šamorín, 3.miesto AFC NovéMesto, 4.miesto : ŠK SFM Senec,

5.miesto : FC Spartak Trnava bieli, 6.miesto : AS Trenčín, 7. miesto : FC Spartak Trnava bieli, 8.miesto : ČSFA Malacky