Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Na veľkom futbale – Slávia Praha – Mladá Boleslav – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Na veľkom futbale – Slávia Praha – Mladá Boleslav

Po úspešnom turnaji na Slávii sme večer, išli pozriet veľký futbal, v podaní Slávie Praha proti FK Mladá Boleslav, ktorý bol aj v televízii. Krásny štadión, atmnosféra pekná a zážitok pre deti. Samozrejme, Teo, Sinischa, Jožko, Danko a my tréneri sme fandili Slávii Praha. Žiaľ sklamali nás a prehrali, skorej sa nám páčil výkon hráčov súpera, Štajner, Chramosta, Jarolím. Zo Slávie nás upútal Karol Kisel, na všetko ale nestačil a Slávia prehrala 0:4. Nevadí deti mali pekný zážitok a ich prianie raz obliect dres veľkého mužstva je zase bližšie. Okolo pol noci sme sa vrátili domov.

Autor: Jan Kubovič

One thought on “Na veľkom futbale – Slávia Praha – Mladá Boleslav

  • 16. septembra 2013 at 11:23
    Permalink

    Chlapcom ako aj trénerom ČSFA srdečne blahoželám ku krásnemu 3. miestu v Prahe proti tak silnej konkurencii. Chalani bravó, tlieskam a veľmi fandím….

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *