Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
ČSFA Partnerov Cup 2013 vyhrali ženy ČSFA s Baumitom – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

ČSFA Partnerov Cup 2013 vyhrali ženy ČSFA s Baumitom

Turnaj ČSFA Partnerov Cup 2013 vyhrali ženy ČSFA spolu s Baumitom. Turnaj sa niesol v skvelej atmosfére čo naznačovalo veĺké množstvo gólov, krásna vôňa gulášu a sladučký burčiak. O celkové prvenstvo bojovalo 6 mužstiev – ČSFA Tréneri, Baumit, ČSFA Ženy, Kubovič Team, ČSFA Rodičia a Smer vedené kapitánmi Teom Palkom, Rasťom Ščepkom, Petrom Kalivodom, Adamom Kozárom, Jožkom Halcinom a Tatianou Palkovou. Tentokrát ani toľko o body nešlo, cieľom bolo troška si zabehať a pokecať pri burčiaku a gulášiku v tejto uponáhlanej dobe. Nakoniec sa z prvého miesta radovali Ženy ČSFA spolu s Baumitom kde sa skĺbil najšarmantnejší a najfutbalovejší prejav , týchto dvoch družstiev a kedže finále skončilo nerozhodne 4:4,  súperi uzavreli tichú dohodu :-). Bolo to krásne gesto od Baumitu ale aj ČSFA žien a bolo krásne sledovať radosť v očiach nežného pohlavia po finále. Turnaj splnil účel a  56 dospelých ľudí si s chuti a s kusom humoru zašportovalo. Ďakujeme všetkým za účašt, hlavne mužstvu nášho generálneho sponzora Baumit, našim hosťom zo Smeru, rodičom, trénerom, ženám, a teamu Kubovič. Súťaže detí vyhral Adam Krajčír v súťaži strelcov a Jožko Halcin v žonglovani 250 žonglov.  Zase sme raz ukázali cestu  našim deťom – Kto športuje, ten je fit a zdravý. Ďakujeme a tešíme sa na budúci ročník, tohto veľmi populárneho turnaja.