Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Eden Cup na Slávii v Prahe a Szombathely Cup v Maďarsku – krásne a kvalitné turnaje – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Eden Cup na Slávii v Prahe a Szombathely Cup v Maďarsku – krásne a kvalitné turnaje

Cez víkend sa naše deti z ČSFA, zúčastnili na turnajoch v Prahe U9 – Eden Cup a v Maďarsku v Szombathely. V Prahe sme sa zúčastnili veľmi kvalitného a dobre zorganizovaného turnaja s kvalitnou účasťou. Za celý turnaj nám vyšli len 3 zápasy – Dynamo Kyjev, Slávia Praha „B“ a Dynamo Drážďany a začiatky 2 zápasov – Sparta Praha a Stuttgart, kde sme zo začiatku vyhrávali. Pripisujeme to aj výpadku celý týždeň 5 hráčov z dôvodu, školy v prírode a svätého prímania. Nič to na veci nemení že tento pekný turnaj sme výsledkovo vôbec nezvládli.  Na turnaji bolo veľa kvalitných mužstiev – Sparta Praha, Rapid Viedeň, Dynamo Kyjev a ďalšie mužstvá a samozrejme domáca Slávia Praha. Tento turnaj vyhrala suverénna Slávia Praha, ktorá bez straty bodu porazila všetky mužstvá. V Neďelu sme boli na turnaji U10 V Szombathely, kde sme v dvoch zápasoch hrali veľmi dobre a ostatné nám zase nevyšli. Ukázalo sa že európeske mužstvá ako Admira Viedeň, Sturm Graz, Szombathely alebo MTK Budapešt majú vyrovnanejšie kádre a dokážu svoju sili kumulovať, turnaj vyhrala MTK Budapešť. Pre nás zase skúsenosť do ďalších bojov. Za obidva turnaje si zaslúžia pochvalu Sinischa , Teo a Dano – veľká ochota vyhrať ale aj kvalita, za Maďarsko aj Matej.

Autor: Jan Kubovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *