Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Futbalový turnaj mládeže s ČSFA 2015 v Malackách vyhrala Sparta Praha pred Petržalkou a Bohemians Praha – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Futbalový turnaj mládeže s ČSFA 2015 v Malackách vyhrala Sparta Praha pred Petržalkou a Bohemians Praha

Naša futbalová akadémia ČSFA, poriadala v Sobotu 19.9.2015 veľký medzinárodný turnaj v Malackách od 9h do 17h. Na tento turnaj prišli výborné mužstvá ako Bohemians Praha, Sparta Praha, Spartak Trnava, FŠRH Moravany, Langesdorf, Haladasz Szombathely, Senec, Nová Dedinka,Petržalka a samozrejme domáce mužstvá ČSFA Malacky. Turnaj sa odohral v dvoch skupinách a následovali súboje o celkové prvenstvo. Nakoniec sa radovali po zásluhe chlapci so Sparty Praha pred akadémiou Petržalka a mužstvom Bohemians Praha. Veľkým prekvapením bolo mužstvo s Novej Dedinky, ktoré prešlo až do semifinále. Naši zaostali za očakávaním a skončili až na 9. mieste a naši najmenší na 14.mieste ale nesklamali.Poháre deťom odovzdal poslanec MsZ p. Jozef Halcin. Turnaj podporili: BSK – Bratislavský samosprávny kraj, Baumit s.r.o, Pekáreň Macek, Hella, Green Station,Scholl – Kovo Halla a združenie rodičov ČSFA. Veľká vďaka za pomoc pri organizícii turnaja rodičom a sponzorom.
Autor: Jan Kubovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *