Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Sparta Brno U11 a Breclav U7 – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Sparta Brno U11 a Breclav U7

Zápas proti Sparte Brno sme zvládli na výbornú, dlho sme nepredvádzali dobrý futbal s množstvom streľby a pekných kombinácii. Hralo sa na 2 ihriskách a ani na jednom sme netahali za kratší koniec, ba naopak sme hrali presvedčivo a hlavne herne kvalitne. Treba podotknut že Sparta Brno U11 je veľmi kvalitný súper a o to je náš výkon cenejší. Bola to veľmi dobrá príprava na minirepubliku, ktorá nám začína za 2 týždne.

Naša U7 vyhrala presvedčivo turnaj v Breclave, Sonička, Petko, Jakub, Krištof, Marko, Mato a Niko predviedli veľmi pekný futbal a so skóre 23:2 vyhrali celý turnaj bez straty bodu. Treba podotknút že polovicu hracieho času bola lopta mumo hru, čo odstopoval tréner Pristach, holt hala je hala, preto ju neoblubujeme a sme radi že sme už vonku. Našim hráčom trénerov Fajtákovej a Uhrinca gratulujeme a len tak dalej – ČSFA do toho.

Autor: Jan Kubovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *