Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Turnaje v Rakúsku,Maďarsku, Prahe, Kostolišti, Šamoríne a Hodoníne a čaká nás Juventus, Feyenoord a Liverpool – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Turnaje v Rakúsku,Maďarsku, Prahe, Kostolišti, Šamoríne a Hodoníne a čaká nás Juventus, Feyenoord a Liverpool

Za posledný mesiac sme odohrali, množstvo turnajov v kategóriách U6,U7,U8,U10,U12,U13. Najlepšie výsledky sme dosiahli v Maďarsku (Gyor) kde naša U8 skončila na 4. mieste, darilo sa nám aj v Rakúskom Breitenbrunne a Šamoríne, kde U12 presvedčivo vyhrala ale najmä potešila výkonom. Ako sklamanie považujeme turnaj v Prahe, kde sme podľahli Sparte Praha 0:7 a neospravedlňuje nás ani fakt, že sa nám zranili 3 hráči a dohrávali sme bez striedania. Naši najmenši potešili v Hodoníne aj ked zase na ďalšom turnaji sklamali trénerov. Teraz nás čaka množstvo turnajov a súťaž minirepubliky. Stretneme sa postupne s Juventusom Turín, Dynamom Kyjev, Feyenoordom Rotterdam, FC Liverpool, Spartou Praha, Slaviou Praha, Haladaszom Szombathely, Vienou Vieden, FC Barcelona, Bohemiansom Praha, Slaviou Praha a ďalšími mužstvami. Veríme že sme dobre pripravení na boje v Jarnej časi sezóny.

 

Autor: Jan Kubovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *