Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
Víťaz turnaja v Novej Dedinke U11 – ČSFA Malacky, na turnaji sme porazili Slovan Hlohovec, Spartak Trnava, Senec, Rovinku a bez obdržaného gólu zaslúžene vyhrali. – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

Víťaz turnaja v Novej Dedinke U11 – ČSFA Malacky, na turnaji sme porazili Slovan Hlohovec, Spartak Trnava, Senec, Rovinku a bez obdržaného gólu zaslúžene vyhrali.

 

Turnaj v Novej Dedinke sme presvedčivo vyhrali, zdolali sme Slovan Hlohovec 1:0, Spartak Trnava 1:0, Senec 5:0, Rovinku 4:0 a vo finále tiež 1:0. Bez obdržaného gólu sme prešli turnajom a zaslúžene vyhrali.Veľmi dobre sme hrali celkovo a naše mužstvo od prvej do poslednej minúty bojovalo. Na turnaji sme mali aj mužstvo mladších , ktoré skončilo na 8. mieste z 10. účastníkov. Medaile a veľký pohár predával Marian Zeman exreprezentant Slovenska.

Reprezentovali: Adam, Kiko, Tomi, Miško, Paťas, Mirko, Ivka, Samko, Timo, Maťo, Peťko, Marko, Chris,Sebik, Alex, Jakub,

Autor:Jan Kubovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *