Warning: Use of undefined constant translate_tb_widget_register - assumed 'translate_tb_widget_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/107518/virtual/www/domains/csfa.sk/wp-content/plugins/translate-this-button/ttb-sidebar-widget.php on line 129
ČSFA – Česko-Slovenská Futbalová Akadémia (ČSFA)

ČSFA

ČSFA – Česko-Slovenská futbalová akadémia sa širokej verejnosti predstavila v roku 2002 otvorením centrály v Malackách.

Úlohou akadémie je zlepšenie podmienok pre výkonnostný rast mladých futbalistov a komplexné zlepšenie tréningového procesu s modernými metódami používanými vo vyspelých futbalových krajinách. Tréningový proces je zabezpečovaný výsostne kalifikovanými trénermi a pedagógmi, ktorí majú trénerské a hráčske skúsenosti zo zahraničia a absolvovania množstva stáží v popredných zahraničných kluboch (Lázio Rím, FC Bayern Mníchov, Ajax Amsterdam, Ado Den Haag, AC Sparta Praha,SK Rapid Wien).

ČSFA dlhodobo spolupracuje s poprednými zahraničnými klubmi, s ktorými jej mužstvá hrávajú pravidelné priateľské zápasy (FC Bayern Mníchov, Juventus Turín, AC Sparta Praha, Feyenord Rotterdam SK Rapid Wien, SK Slávia Praha, Ajax Amsterdam a ďalšie).

Najlepší hráči ČSFA sú d’alej doporučovaní do európskych veľkoklubov, kde sa majú

možnosť zúčastnit‘ kempov alebo sa v nich priamo uplatniť, čomu nasvedčujú naše doterajšie skúsenosti.V tomto roku sa jeden chlapec z prípravky zúčastnil výberového kepmu v Ajaxe Amsterdam a vyhral súťaž v technike vo svojej kategórii.

V súčastnosti máme vychovaných 11 mládežníckych reprezentantov Slovenska – ktorý reprezentovali alebo reprezentujú reprezentačné mužstva Slovenska, napr: Reisl Martin, Nemec Dominik, Hubek Norbert, Vrablec Martin, Špoták Tomáš, Ambra Adam, Chvál Erik, Semanco Juraj a ďalší.

Maskot ČSFA

Maskotom ČSFA je postavička PUFFY (na obr. v pravo).

Vedenie ČSFA:

  • Prezident akadémie: Mgr. Ján Kubovič
  • Predseda predstavenstva: Mgr. Ján Kubovič st.
  • Manažérka mládeže: Tatiana Lukešová
  • Manažér pre Českú republiku: Mgr. Antonín Kučera
  • Manažér pre Európsku Úniu:Ing. A. Van Kooperen
  • Člen predstavenstva: Ing. Marián Kubovič